Szkoła rysunku, kurs rysunku - Olkusz

Szkoła rysunku, kurs rysunku - Olkusz

Zamknij menu

Nauczyciele rysunku w Olkuszu Poznaj nas!

Opiekun olkuskiej filii Szkoły Rysunku Zalubowski – Wojciech Osielczak

Opiekunem naszej olkuskiej filii będzie Wojciech Osielczak urodzony 13 października 1992 roku w Myślenicach. W latach 2009 – 2011 był uczniem Szkoły Rysunku Zalubowski. Jego prace wykazywały wówczas nieprzeciętną wrażliwość i perfekcjonizm obserwacji, a przy okazji świetne wyczucie materii rysunkowej i ekspresję.W roku 2011 rozpoczął studia na kierunku Grafika Wydziału Sztuki krakowskiego Uniwersytetu Pedagogicznego. W roku 2012 zdał egzamin na Wydział Grafiki krakowskiej ASP. W 2015 uczestniczył w programie MOST na katowickiej ASP. Po rocznym pobycie w Katowicach kontynuuje studia w ASP w Krakowie. W 2017 rozpoczął studia pedagogiczne w Studium Pedagogicznym przy Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie. Obecnie realizuje dyplom na Wydziale Grafiki macierzystej, krakowskiej uczelni.

Zajmuje się rysunkiem, malarstwem, grafiką, fotografią.
Wojtek uczy w Szkole Rysunku Zalubowski od 2016 roku od początku wykazując się nieprzeciętną sumiennością, troska o wyniki uczniów, pasją i inteligencją w pracy. Jego lekcje są bardzo dojrzałe i poważne, ale i zarazem bardzo kreatywne.
W swojej prywatnej twórczości pokazuje wiele bardzo interesujących form ekspresji od żywiołowych szkiców czy wspaniałego warsztatowego pejzażu malarskiego po perfekcyjnie opracowane grafiki. Od kilku lat zauroczony beskidzką, rodzinną Tokarnią portretuje jej malowniczą kulturę i przyrodę z wielkim wyczuciem poetyki i metafizyki tego miejsca. 

Adam i Ewa, aut. Wojciech Osielczak

GALERIA PRAC WOJCIECHA OSIELCZAKA

Opiekun olkuskiej filii Szkoły Rysunku Zalubowski – Natalia Socha

Opiekunką olkuskiej filii będzie również Natalia Socha urodzona 26 czerwca 1992 roku w Krakowie. W latach 2006-2010 była uczennicą Szkoły Rysunku Zalubowski. W 2011r. rozpoczęła studia na Wydziale Malarstwa na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Od 2013r. studentka Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Brała udział w wystawach zbiorowych: „Harenda 2013”, „Wspomnienia” w 2013r., „Zbiorowo” z 2013r., „Zator 2016” i indywidualnych: „Cydron” w 2014r oraz wystawę malarstwa i rysunku w Bibliotece Publicznej w Myślenicach. Obecnie realizuje dyplom na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki na krakowskiej uczelni ASP. Od 2016r pracowała najpierw jako asystent a obecnie nauczyciel w Szkole Rysunku Zalubowski w grupach dziecięcych i gimnazalnych.

Natalia jest niezwykle sumiennym nauczycielem. Prowadzi skupione korekty, troszcząc się o podopiecznego niczym dobra mama. Jest wspaniałym rysownikiem, który od niechcenia potrafi wyczarować rysunki o najwyższym poziomie artystycznym i swobodzie warsztatu, które swoją wrażliwością w opisie motywu – portretu, figury, zwierzęcia – dorównują najwybitniejszym rysunkom dawnych mistrzów. Sama maluje w tradycji kolorystycznej a jej rysunki są również po „malarsku” miękkie, pełne czarodziejskiego sfumato, które od czasu do czasu  doprawia bardzo trafnym gestem.

 

Kura, aut. Natalia Socha

GALERIA PRAC NATALII SOCHY

KONTAKT

Filia w Olkuszu
Centrum Języków Obcych IMPULS
ul. Króla Kazimierza Wielkiego 59
32-300 Olkusz

telefon: 502 027 408
mail: galeria@galeriazalubowski.pl

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę