Szkoła rysunku, kurs rysunku - Olkusz

Szkoła rysunku, kurs rysunku - Olkusz

Zamknij menu

Nowe filie Szkoły

Powstanie nowych filii Szkoły!

Z radością informujemy o utworzeniu się nowych filii Szkoły w Olkuszu, Oświęcimiu oraz Bochni! Podstrony dedykowane każdej z nich powstaną niebawem oraz zostaną wypełnione szczegółową treścią adekwatną do oferty w każdej miejscowości (m.in. grafik zajęć oraz cennik).

Już teraz zapraszamy chętnych do zgłoszeń:
– wypełnienie FORMULARZA
– tel: 502 027 408
– mail: galeria@galeriazalubowski.pl

Planowana oferta:
Oświęcim (ul. Rynek Główny 9): grupy dziecięce 6-8, 9-12 lat, grupa 13-15 lat, grupa od 16lat
Olkusz (Centrum Języków Obcych IMPULS, ul. Króla Kazimierza Wielkiego 59): grupy dziecięce 6-8, 9-12 lat, grupa 13-15 lat, grupa od 16 lat
Bochnia (Akademickie Liceum, ul. Biała 23) : grupy dziecięce 6-8, 9-12 lat, grupa 13-15 lat, grupa od 16 lat
O utworzeniu się grup na wszystkich poziomach wiekowych zadecyduje ilość zgłoszeń.

Zapraszamy!

KONTAKT

Filia w Olkuszu
Centrum Języków Obcych IMPULS
ul. Króla Kazimierza Wielkiego 59
32-300 Olkusz

telefon: 502 027 408
mail: galeria@galeriazalubowski.pl

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę