Szkoła rysunku, kurs rysunku - Olkusz

Szkoła rysunku, kurs rysunku - Olkusz

Zamknij menu

Klasa dziecięca 6-8 lat, 9-12 lat

Zajęcia plastyczne dla dzieci – kurs rysunku

 

Praca odbywa się w oparciu o autorski program szkoły, który tworzymy od wielu lat, nieustannie go modyfikując i ulepszając. Każda z ok. 37 lekcji w rocznym cyklu zajęć to odrębny, niejednokrotnie zaskakujący uczestników temat. Treści zadań ujęte są w kilka działów tematycznych, a ich forma skłania do nieszablonowych zachowań i pomysłowości uczestników. Nasze lekcje to nie tylko kurs rysunku, ale również nauka twórczego myślenia i kreacji form. Uczestnicy w trakcie zajęć poznają nie tylko warsztat rysunkowy z zagadnieniami perspektywy linearnej i  malarskiej, proporcji, światłocienia i modelunku przestrzennego, ale też elementy wiedzy o sztuce, kulturze i popkulturze, anatomię przyrody oraz różne zjawiska z otaczającego ich świata. Rysunek jest w tym wypadku narzędziem do szczególnego skupienia, badania  i rozumienia tych zjawisk, a same zajęcia odbywają się w miłej,  rekreacyjnej atmosferze.

Zajęcia rysunku odbywają się w grupach dla dzieci w wieku 6-8 lat oraz 9-12 lat z udziałem jednego lub dwójki instruktorów. Dzieci pracują przy sztalugach lub, jeśli wolą przy ławkach. Czasami tryb indywidualny zamieniamy na pracę w dwójkach lub kilkuosobowych zespołach. Każdy uczestnik otrzymuje w czasie trwania lekcji kilka indywidualnych korekt. Poza wskazówkami obejmują one także praktyczny pokaz zachowań i metod pozwalających tworzyć rysunki. Zapewniamy uczniom potrzebne materiały w czasie zajęć.

Zapisy:
FORMULARZ
tel. 502 027 408
mail: galeria@galeriazalubowski.pl

GALERIA RYSUNKÓW DZIECIĘCYCH

Zajęcia plastyczne dla dzieci odbywają się filiach w KrakowieMyślenicachWieliczceNiepołomicachOlkuszuOświęcimiu i Bochni.

Po szczegóły zapraszamy do grafiku zajęć oraz cennika w wybranej filii.

KONTAKT

Filia w Olkuszu
Centrum Języków Obcych IMPULS
ul. Króla Kazimierza Wielkiego 59
32-300 Olkusz

telefon: 502 027 408
mail: galeria@galeriazalubowski.pl

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę